Zakup nowych mebli, transport na własną rękę?

5913620376_4cfb8aa87b

Na rynku działa wiele sklepów czy miejsc zajmujących się sprzedażą mebli, możliwość zmiany naszego otoczenia dla wielu osób staje się czynnikiem pozwalającym na doskonałe samopoczucie we własnych czterech kontach. Problem zaczyna się pojawiać kiedy po zakupie nie mamy możliwości transportu naszych wymarzonych mebli do domu.

Warto zapoznawać się z ofertami sklepów jak choćby Ikea, Abra oferujących dowóz pod wskazany adres. Całość formalności jest bardzo prosta zostawiając dane kontaktowe dokładnie określamy na jaki dzień i godzinę meble zostaną do nas dostarczone. Cena zawiera ilość kilometrów oraz możliwość pomocy pracowników w rozładunku oraz złożeniu zakupionych elementów. Pojawiają się strefy transportowe czyli nic innego jak dany obszar i cennik jaki obowiązuje.

Dlaczego warto wybierać transport sklepowy naszych mebli oraz złożenie zakupionego towaru?

Taki towar podlega gwarancji na przykład meble kuchenne zakupione i złożone przez specjalistów posiadają okres gwarancji podczas którego wszelkie awarie czy problemy darmowo zostają naprawiane przez sklep. Samodzielny transport i montaż sprawia że nasze meble podlegają innym gwarancją ale awarie związane z wadliwym działaniem czy nieprawidłowym funkcjonowaniem bardzo często zostają zrzucone na niewłaściwe zamontowanie przez klienta. Nowoczesne rozwiązania pojawiające się na rynku mają na celu usprawnianie naszego działania, czasami dołożenie pewnej kwoty pieniężnej pozwala na znacznie wyższą jakość i większe możliwości działania niż mogło by nam się wydawać.

Wpis został napisany przez redakcję bloga zapytajoprzeprowadzke.pl – rzetelnego źródła wiedzy o procesie przeprowadzania się.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby opublikować komentarz.